Het NAP-logo staat alleen bij voertuigen die gecheckt zijn bij de RDW en waarbij de RDW een logisch oordeel heeft afgegeven ten aanzien van de reeks kilometerstanden.
Specificaties
Kenteken
NL
61TNZX
BTW of MargeMarge
Datum eerste toelating05-01-2007
Datum eerste toelating (internationaal)05-01-2007
APK vervaldatum13-01-2027
Tellerstand
96.692 KM
CarrosserieHatchback
KleurZwart
Aantal deuren5
Aantal zitplaatsen5
Gewicht750 kg
Motorrijtuigenbelasting€ 53 - 58 per kwartaal
Motor en transmissie
BrandstofBenzine
TransmissieHandgeschakeld
Aantal cilinders3
Cilinderinhoud796 cc
Vermogen38 kW / 52 PK
Topsnelheid145 km/h
Acceleratie (0-100 km/h)18.2 seconden
Maximum aantal toeren per minuut6000 RPM
Koppel72 Nm
Gemiddeld verbruik5.2 l/100km
Gemiddeld verbruik (stad)6.9 l/100km
Gemiddeld verbruik (snelweg)4.2 l/100km
Overige
Anti blokkeer systeem
Bestuurdersairbag
Elektronische remkrachtverdeling
Passagiersairbag
Zij airbag(s) voor
Exterieur
Achterruitwisser
Achterruitwisser en sproeier
Getint glas
Interieur
Achterbank in delen neerklapbaar
Hoofdsteunen voor en achter
Veiligheid
Alarm klasse 1(startblokkering)
Beschrijving
Titel: Inruilkoopje! Chevrolet Matiz – 96.692 km – APK tot 13-01-2027 –
Advertentie tekst:
Leuk inruilkoopje aangeboden: Chevrolet Matiz Kenteken: 61-TN-ZX Origineel 96.692 kilometer gereden
Auto doet gewoon wat hij moet doen. Starten, rijden en hij brengt je probleemloos van A naar B… en verder 😉
APK tot 13-01-2027, dus voorlopig zorgeloos rijden. Auto is ingeruild en gaat ook weer zo weg zoals hij hier staat. Geen showroomauto, gewoon een eerlijke, betaalbare auto voor weinig geld. Leuke bijkomstigheid: de benzinetank zit nog bijna helemaal vol 🙂
Ideaal als eerste auto, stadsauto of als goedkope dagelijkse vervoer. Interesse? Stuur gerust een bericht. "Bij Automotive-Venray in Vredepeel staan we altijd klaar om jou te helpen, precies wanneer het jou uitkomt. Met ons diverse aanbod betaalbare occasions, flexibele garantiepakketten en persoonlijke service zorgen we dat jij met een goed gevoel de weg op gaat. Wij zijn geopend op afspraak, zelfs op zondag, zodat we alle tijd en aandacht hebben om je te adviseren en de perfecte auto voor je te vinden. Maak vandaag nog een afspraak en ervaar het verschil!"
Bezichtiging in avonduren en op zondag op afspraak mogelijk, wij zijn officieel RDW erkend en kunnen bij aankoop 24/7 de auto op uw naam schrijven. Bij inruil krijgt u direct een officiële vrijwaring voor uw oude auto, motor, brommer.
Automotive-Venray Johan van Wyttenhorstweg 2 5816 AH Vredepeel 06-12947586
Voor de aanvraag van een Financiering kunt u de module op onze website gebruiken!
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Inruilkoopje! Chevrolet Matiz 0.8 96.692 km APK 13-01-27
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!